Telefon :501 210 865
HOME/STREFA ARTYSTYCZNA/ŻONGLERKA
ŻONGLERKA KONTAKTOWA

ŻONGLERKA KONTAKTOWA

Bardzo ciekawa forma żonglerki artystycznej, w której za pomocą kryształowych kul oraz kijków wykonywane są płynne manipulacje na pierwszy rzut oka przeciwne prawom fizyki. Przedmioty wprawiane są w ruch bez wyrzucania ich w powietrze tylko za pomocą ciała po którym są toczone.

REALIZACJA NA EVENCIE

Wykonawca swoją inscenizacje może dopasować do tematu imprezy lub zaproponować swoje autorskie spektakle sprawdzające się bardzo wszechstronnie na wydarzeniach. Polecamy żonglerkę kontaktową w połączeniu z innymi pokazami iluzjonistyczno – manipulacyjnymi tworząc przy tym interesujący program artystyczny

LIGHTSHOW

Lightshow

To kolejny rodzaj żonglerki wykorzystujący programowalny sprzęt do tej dziedziny, który umożliwia wytwarzanie światła o dowolnym kolorze. Kolory światła zmieniają się i manipulują synchroniczne do muzyki, aby mogły tworzyć jedność w pokazie.
Styl występu w pełni można dostosować do identyfikacji firmy.

GORĄCO ZACHĘCAMY !

Polecamy lightshow w połączeniu z manipulacją laserami lub innymi pokazami świetlnymi , które wspólnie mogą tworzyć ponadczasowy program ściśle ze sobą powiązany tematycznie.

ŻONGLERKA KLASYCZNA

Żonglerka Klasyczna

Energiczne pokazy wykorzystujące standardowe i często spotykane przedmioty jakimi są: wirujące maczugi, diabolo oraz nierozpowszechnione jak dotychczas w Polsce kapelusze żonglerskie, które zachwycają swoją wyjątkowością publikę na całym globie. Atrakcja ta jest może znana, ale w swoim wykonaniu nieprzewidywalna.

SZYBKIE I EFEKTOWNE ROZWIĄZANIE !

Występ nie wymaga specjalnych przygotowań technicznych i może być świetną atrakcją na piknikach, festynach, eventach dla dzieci, eventach dla firm w mniej oficjalnych wydaniu lub innych okolicznościach w zależności od potrzeb klienta.

FREESTYLE FOOTBALL

FREESTYLE FOOTBALL

Jak sama nazwa wskazuje jest to tzw. artystyczna zabawa piłkami do gry w piłkę nożną. Wykonawca dostarcza wielką dawkę rozrywki tworząc widowisko oparte na oryginalnych sztuczkach piłkarskich, które są ciągle udoskonalane. Co ciekawe, do pokazu nie jest wykorzystywana jedna lub dwie piłki, ale aż pięć, które stopniowo dodawane do występu budzą duże napięcie i fascynację.

IDENTYFIKACJA FIRMY!

Footballista w trakcie pokazu może być ubrany odpowiednio do identyfikacji klienta lub danych wymagań, które mają na celu np. promocję produktu, reklamę firmy czy inne dostosowanie do danego wydarzenia.