Telefon :501 210 865
HOME/STREFA ARTYSTYCZNA/TANIEC
REWIA ORIENTALNA

REWIA ORIENTALNA – ARKADASH

Kobiety pełne wdzięku i gracji. Nazwa zespołu to arabskie słowo oznaczające „przyjaciel” . To własnie przyjaźń połączyła te piękne kobiety, które wspólnie przenoszą swoich widzów w orientalne zakątki wschodu. Każda tancerka posiada subtelność, precyzję ruchów i umiejętność poruszania się z muzyką jak jedność. To sprawia, że całe widowisko taneczne jest jak przenikanie się przez różne krainy świata. Arkadash stale tworzy swoje nowe inscenizacje i ciągle zaskakuje, dlatego na każdej imprezie zespół ten dodaje charyzmatycznego koloru.
Proponujemy :
pokazy belly dance oraz tribalbelly dance tancerek solowych, w duecie jak i również w grupie
Rekwizyty do pokazów:
woal ,
skrzydła,
laska,
zillsy oraz poi. Gwarantujemy pełne zadowolenie z oczekiwanego efektu!

FDANCE HALL

DANCEHALL FAMILY

Grupa utalentowanych tancerzy ze Śląska reprezentujących autentyczny, gorący, jamajski dancehall. Ta ekipa to taneczna "RODZINA" z pasją, wychowującą się pod okiem jednej z najbardziej uznanych instruktorek dancehall w Polsce. Na parkiecie prezentują prawdziwy jamajski feeling, akrobacje rodem z dancehallqueen style oraz kulturę tej karaibskiej wyspy .Płonie w nich ogień, który rozpalają na imprezach i contestach dając publiczności mnóstwo energii i zabawy. Grupa składa się z 6 pięknych kobiet i 1 mężczyzny- mogą oni zaprezentować 2 rewelacyjne wyjścia w charakterystycznym jamajskim stylu. Czy zimą czy latem z nimi zawsze jest UPALNIE!

POWIETRZNY TANIEC

POWIETRZNY TANIEC

Pokaz tańca w powietrzu wykonywany jest przez uczestniczkę programu Mam Talent. Jest to emocjonując i przepiękny występ opierający się na gimnastyce, tańcu i akrobatyce na przyrządach.

Elegancki, precyzyjny z klasą

tak za pomocą trzech słów można określić ten rodzaj tańca, który swą oryginalność zawdzięcza temu, że wykonywany jest w powietrzu bez żadnych zabezpieczeń.
Artysta może wykonać pokaz na: - szarfie - kole - trapezie - sieci powietrznej

Każdy z wyżej podanych rekwizytów sprawia, że wykonanie jest onieśmielające widza. Widowisko jest realizowane można rzec, że tuż nad głowami publiczności.

POLE DANCE

Taniec na rurze to wysoko rozwinięty taniec wymagający dużej sprawności fizycznej oraz siły, w tym umiejętności typowych dla gimnastyki. Główną rolę i rekwizyt odgrywa pionowa rura pozwalająca wykonać przez tancerkę wiele efektownych ewolucji i figur

Taniec ten jest formą ekspresji artystycznej która może przybrać wygląd typowego pokazu akrobatycznego (sportowego) lub całkowicie zmysłowego i subtelnego tańca, który ma na celu grać uwodzicielską rolę. Występy tańca na rurze stworzone są tak, aby mogły być idealne na każdą okazję, tę oficjalną i dyplomatyczną oraz tę mogącą ukazać bardziej wyrafinowane oblicze

Całe show jest na bazie określonego tematu przewodniego który towarzyszy całemu pokazowi od początku do końca i jest on zawarty w profesjonalnej charakteryzacji, muzyce i układzie artystycznym naszej tancerki.

TANIEC NOWOCZESNY

To niezwykle dynamiczne i kreatywne pokazy w wykonaniu naszych grup tanecznych jak i solistów czy duetów. W skład naszych pokazów tańca współczesnego wchodzą style prosto ze street dance’u ( breakdance, hip hop, house, funky, popping…).

POKAZ NA KAŻDĄ OKAZJĘ!

Przy eleganckim evencie grupa jest w stanie stworzyć choreografię na miarę Michaela Jacksona czy Justin’a Timberlake’a zaś przy szalonych imprezach mogą przemienić się w tancerzy prosto z filmu ,,STEP UP’’. Taniec jest bardzo popularny, ale tylko nasza firma spowoduje, że tak spopularyzowana forma artystyczna stanie się zupełnie odrębna i indywidualna.

UWAGA!

Możliwe jest stworzenie choreografii na specjalne zamówienie pod warunkiem znacznie wcześniejszego podania terminu realizacji i rezerwacji pokazu.