Telefon :501 210 865
HOME/STREFA ARTYSTYCZNA/ILUZJA
iluzja

Manipulacje obręczą

Te niepozornie wyglądające chromowane obręcze wprost ożywają na scenie. Artyści sprawiają, że wykonywane ruchy obręczy wydają się samodzielnie unosić w powietrzu jak za sprawą magicznej różczki.

POKAZ ONIEŚMIELA PUBLIKĘ!

Widowisko wykonywane jest w oryginalnej i ponadczasowej oprawie muzycznej. Pokaz jest znany z popularnego programu Mam Talent i idealnie nadaje się na:
- gale, bankiety
- uroczyste otwarcia
- festyny oraz dni miast

iluzja

Manipulacje 8ring

Niby proste rekwizyty wyglądające jak ogromne ósemki, lecz za sprawą specjalnych umiejętności wykonawców poruszają się one w sposób niewyjaśniony dla oka widza. Spektakl to wielka iluzja, która przenosi każdego w niezwykłe miejsce. Profesjonalne podejście do wykonania oraz specjalna oprawa muzyczna powoduje, że efekt całego pokazu spełnia wszelkie oczekiwania.

NA JAKIE WYDARZENIA?

Występ idealnie nadaje się na eleganckie wydarzenia jak i również na te mniej oficjalne, które mają dostarczyć widzom niezapomnianych wrażeń. Wszystko zależy od pomysłu i wizji.

iluzja

Manipulacje Buugengami

Finalista programu Mam Talent potrafi zdziałać cuda tymi niespotykanymi rekwizytami jakimi są tzw. Buugengi.

CO TO BUUGENGI?

Słowo BUUGENG wywodzi się z języka japońskiego. Te rzadko spotykane przedmioty przypominają duże sierpy, które pod wpływem specjalnie wykonywanych ruchów oraz umiejętności powodują niesamowite ,,obrazy” na żywo .
Oprawa muzyczna i specjalna charakteryzacja artysty oryginalnie dopełnia pokaz iluzji optycznej. Forma ta jest niezwykle unikatowa, dlatego zapewniamy, że tą usługą zaskoczymy każdego widza.

iluzja

Flow Poi

Dynamika i efektowne manipulacje wykonywane rekwizytami pochodzącymi z Nowej Zelandii. Mogłoby się wydawać, że zwykło wyglądające piłeczki nie zaskakują niczym, ale jest to duży błąd, gdyż specjalne umiejętności finalisty z programu Mam Talent zmieniają myślenie na temat tego specyficznego przyrządu.

GWARANCJA JAKOŚCI POKAZU!

Wykonywane ewolucje za pomocą poi wymagają dużej koordynacji, dlatego gwarantujemy, że zapewniony pokaz jest realizowany przez artystę z wieloletnią praktyką. Każde wyjście w pokazie jest odpowiednio przemyślane pod względem miejsca i warunków wykonania.

iluzja

Fire Reflections

Program artystyczny, który zawiera w sobie niebezpieczne pokazy przy użyciu płonących przyrządów .Pokaz szczególnie atrakcyjny jest w ciemnych dużych pomieszczeniach lub ciemnych wolnych przestrzeniach przy czym artysta używa luster i specjalnego światła scenicznego, które w całości tworzy nieprawdopodobne wizualne doznania.

Podczas występu mogą pojawić się:

- płonące poi
- warkocze, czyli całopalne liny wywołujące WIELKI ogień
- poi iskrowe, czyli dużo iskier prawie jak przy użyciu fajerwerków
- kij długi
- kije krótkie
- pochodnie, m.in. taniec z pochodniami, połykanie ognia czy opalanie ciała
- pirotechnika taka jak wulkany, fontanny, stroboskopy, dym
- oryginalne oświetlenie ogniowe bądź ledowe
- inne elementy
Pokaz dobrany w zależności od potrzeb klienta!