Telefon :501 210 865
HOME/STREFA ARTYSTYCZNA/FAKIR SHOW
Fakir Show

Występ barmański – pokaz sztuki flair

Jest to wykonywanie imponujących i emocjonujących dla widza ewolucji shakerami czy płonącymi butelkami tak, aby dostarczyć wielkich wrażeń każdemu kto to ogląda. Podstawowym celem barmana jest zainteresowanie widza precyzją wykonywanych ruchów w dosyć spektakularny sposób.

Dostarczamy ENERGIĘ, JAKOŚĆ, EMOCJE

Występ ten może być wykonywany przez pojedynczego artystę, w duecie lub w trio. Dodatkowo pokaz flair wzbogacony może być o różne efekty jakimi są : tancerki, ognie, latający helikopter pirotechniczny i wiele innych. Atrakcja może trwać spory czas, bo nawet 30 minut, ale wykonanie jest tak efektowne, że wydaje się jakby wszystko trwało krótką chwilę, a ponadto człowiek ma ochotę oglądać tego więcej.

Finalną częścią każdego rodzaju pokazu barmańskiego jest wykonanie kolorowych piramid drinków mogących nawet świecić! Po zakończeniu show goście otrzymują oczekiwane napoje do skosztowania. Przy pomocy naszego barmana mogą samodzielnie wykonać podobnego drinka lub ewolucje.

Pełne wymagania odnośnie pokazu są szczegółowo ustalane z klientem.

INNE USŁUGI:

Oferujemy również obsługę barmańską na cały czas trwania organizowanej imprezy wraz z mobilnym barem w pełni zaopatrzonym w niezbędne produkty do drinków: owoce, soki i napoje, likiery oraz syropy, pełna gama alkoholi.